strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 
aktualnosci


10 milionów na budowę sieci wodno-kanalizacyjnej

   15 kilometrów sieci kanalizacyjnej przybędzie w Gminie Poddębice. W Klementowie, Borysewie, Bałdrzychowie i części Pragi powstanie nowy system gospodarki wodno-ściekowej, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli korzystać z lepszego systemu oczyszczania ścieków komunalnych.

więcej...

2017-06-08


Absolwenci UTW odebrali dyplomy

   99 uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Poddębicach zakończyło edukację w ramach przedsięwzięcia.

więcej...

2017-06-23


Dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Sieradzu

W środę, 21 czerwca br. w godzinach 9.00 - 15.00 Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Sieradzu organizuje dzień otwarty dla wyborców. Każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w konsultacjach kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych, zapoznać się z najważniejszymi zasadami przeprowadzania wyborów oraz poznać swoje prawa, wynikające z Kodeksu wyborczego.

więcej...

2017-06-20


Rajd rowerowy za nami...

   Ponad 250 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym „Rowerem wokół Poddębic”. Wśród uczestników byli nie tylko mieszkańcy naszej Gminy, ale także goście spoza regionu, w tym sześcioosobowa grupa Kłodawskiego Klubu Solnych Cyklistów.

więcej...

2017-06-19


JTI Polska szuka pracowników

    Szukasz pracy na dobrych warunkach? Chcesz zdobyć doświadczenie i pracować w międzynarodowej firmie? Spotkaj się z przedstawicielami JTI Polska i poznaj aktualne oferty pracy. Przyjdź i dowiedz się, co oferuje jeden z największych pracodawców w województwie łódzkim i sprawdź, czy czeka na Ciebie wymarzone stanowisko.

więcej...

2017-06-12


OSP Sworawa szósta w Zawodach Drużyn Ratownictwa Powodziowego

    Strażacy OSP Sworawa reprezentowali Gminę Poddębice na tegorocznych Zawodach Sprawnościowych Drużyn Ratownictwa Powodziowego Obrony Cywilnej.

więcej...

2017-06-11

Archiwum aktualnosci


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+